Neohodnotené

Generátor ozónu "Ozon N4000"

Prenosný ozónový generátor s výkonom 4000 mg za hodinu (za predpokladu ideálnych podmienok) a časovačom prevádzky na 120 min a funkciou HOLD pre neobmedzenú prevádzku. Vhodný na dezinfekciu menších priestorov ako sú bytové, hotelové či nemocničné miestnosti, ordinácie, garáže, pivnice a osobné autá či karavany. Ozonizácia účinne odstraňuje alergény, vírusy, plesne a baktérie. Vytvorte zdravý a čistý vzduch našim ozonovačom, ktorý sa navyše postará o nepríjemné zápachy

Skladom (> 5 ks)
Kód: 65
€79 €65,83 bez DPH
image 002
Doprava zadarmo

Generátor je vybavený jednou keramickou platňou generujúcou elektrické výboje, pričom dochádza k premene obyčajného kyslíka na ozón. Zariadenie obsahuje manuálny časovač na 120 minút. 

Pri nízkej koncentrácii pre človeka nie je nebezpečný. Počas dezinfekcie s generátorom je však nutné, aby pri jej priebehu neboli v danom priestore prítomní ľudia, zvieratá ani rastliny. Po ukončení ozonácie je potrebné priestor na 30 minút vyvetrať. Generátor ozónu je možné používať len v uzavretých priestoroch. 

 

Technické parametre:

Obrázok13 

 

Jednoduchý návod na použitie:

  1. Ošetrovaný priestor uzavrite.
  2. V miestnosti nesmú byť počas prevádzky prítomne osoby, zvieratá ani rastliny.
  3. Umiestnite generátor na vhodné miesto, tak aby nič nebránilo prúdeniu vzduchu do a zo zariadenia. V priestoroch vybavených klimatizáciou alebo vzduchotechnikou, nastavte vnútornú cirkuláciu alebo tieto zariadenia vypnite.
  4. Nastavte časovač na požadovanú dobu prevádzky
  5. Po uplynutí nastaveného času, počkajte ešte 30minút, potom vstúpte do miestnosti a vyvetrajte.

 

Orientačný prehľad doby ozónovania pre jednotlivé modely/ objem priestoru:

 

Obrázok6

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: