Neohodnotené

Generátor ozónu "Ozon 10000"

Prenosný ozónový generátor s výkonom 10 000 mg za hodinu (za predpokladu ideálnych podmienok) a časovačom prevádzky na 120 min a funkciou HOLD pre neobmedzenú prevádzku. Dezinfekciou ozónom účinne odstraňujete vírusy, alergény, plesne a baktérie. Vytvorte zdravý a čistý vzduch pomocou ozónového generátoru, ktorý sa navyše postaránepríjemné zápachy.

Skladom (> 5 ks)
Kód: 62
€99 €82,50 bez DPH
image 002
Doprava zadarmo

Generátor je vybavený dvomi keramickými platňami generujúcimi elektrické výboje, pričom dochádza k premene obyčajného kyslíka na ozón. Zariadenie obsahuje manuálny časovač na 120 minút. 

Pri nízkej koncentrácii nie je nebezpečný pre človeka. Počas dezinfekcie s generátorom je však nutné, aby pri jej priebehu neboli v danom priestore prítomní ľudia, zvieratá ani rastliny. Po ukončení ozonácie je potrebné priestor na 30 minút vyvetrať. Generátor ozónu je možné používať len v uzavretých priestoroch. 

 

Technické parametre

 

 

Jednoduchý návod na použitie

  1. Ošetrovaný priestor uzavrite.
  2. V miestnosti nesmú byť počas prevádzky prítomne osoby, zvieratá ani rastliny.
  3. Umiestnite generátor na vhodné miesto, tak aby nič nebránilo prúdeniu vzduchu do a zo zariadenia. V priestoroch vybavených klimatizáciou alebo vzduchotechnikou, nastavte vnútornú cirkuláciu alebo tieto zariadenia vypnite.
  4. Nastavte časovač na požadovanú dobu prevádzky
  5. Po uplynutí nastaveného času, počkajte ešte 30minút, potom vstúpte do miestnosti a vyvetrajte.

 

Orientačný prehľad doby ozónovania pre jednotlivé modely/ objem priestoru

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: