Neohodnotené

Generátor ozónu "Ozon 10000"

Prenosný ozónový generátor s výkonom 10 000mg/h, príkon 110W, hlučnosť 45dB, vstupné napätie 220-240VAC/50Hz,výstupné napätie 3,5KV, manuálny časovač  0 -120 min alebo funkcia  HOLD pre nepretržitú prevádzku. Zariadenie sa skladá z dvoch keramických dosiek a ventilátora.

Momentálne nedostupné
Kód: 62
€99 €82,50 bez DPH
image 002
Doprava zadarmo

 

Základné informácie

Ozónový generátor s výkonom 10 000mg/h vám spoľahlo zničí  baktérie vírusy a plesne. Zariadenie je vybavené dvomi keramickými platňami generujúcimi elektrické výboje, pričom dochádza k premene obyčajného kyslíka na ozón. Je výborným doplnkom nie len zdravotníctva ale aj modernej domácnosti. Dezinfekciou ozónom účinne odstránite 99,99%  nebezpečných patogénov zo vzduchu  i z povrchov. Navyše odstráni alergény,  nepríjemný zápach, alebo výpary z farieb a lakov. Výsledkom bude čerstvý vzduch podobný tomu po búrke.  Čistenie ozónom je ekologické riešenie dezinfekcie, nezanecháva po sebe nežiaduce látky ale prirodzene sa rozloží na kyslík.

Bezpečnostné upozornenia

Pri nízkej koncentrácii nie je nebezpečný pre ľudské zdravie. Generátor ozónu je možné používať len v uzavretých priestoroch bez prítomností ľudí, zvierat a rastlín. Po dezinfekcii je potrebné priestor prevetrať aspoň  na 30 min. Nikdy nevdychujte ozón priamo zo zariadenia.

Možnosti využitia

Je určený na dezinfekciu menších priestorov, ako sú  miestnosti v domácnosti. Hravo vyčistí ovzdušie od baktérií a plesní vo vašom šatníku, kuchyni či detskej izbe. Svoje uplatnenie si nájde aj v menších kanceláriách, obchodoch, hotelových izbách, ambulanciách či salónoch.

Technické parametre

 

 

Orientačný prehľad doby ozónovania pre jednotlivé modely/ objem priestoru

 

Jednoduchý návod na použitie

  1. Ošetrovaný priestor uzavrite.
  2. V miestnosti nesmú byť počas prevádzky prítomne osoby, zvieratá ani rastliny.
  3. Umiestnite generátor na vhodné miesto, tak aby nič nebránilo prúdeniu vzduchu do a zo zariadenia. V priestoroch vybavených klimatizáciou alebo vzduchotechnikou, nastavte vnútornú cirkuláciu alebo tieto zariadenia vypnite.
  4. Nastavte časovač na požadovanú dobu prevádzky
  5. Po uplynutí nastaveného času, počkajte ešte 30minút, potom vstúpte do miestnosti a vyvetrajte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: