Neohodnotené

Generátor ozónu "Ozon E15000 s digitálnym časovačom"

Prenosný ozónový generátor s výkonom 15 000 mg za hodinu (za predpokladu ideálnych podmienok) a časovačom prevádzky na 120 min a funkciou ON pre neobmedzenú prevádzku. Vhodný na dezinfekciu  menších kancelárii, domácnosti, zdravotníckych zariadení alebo aút. Vytvorte svojim zamestnancom, klientom a návštevníkom priaznivé a zdravé prostredie. Ozonizáciou odstránite alergény, vírusy, plesne a baktérie, či eliminujete nepríjemné pachy

 

Skladom
Kód: 99
€169 €140,83 bez DPH
Kategória: Generátory ozónu
Generator ozonu ET15000 mini
Doprava zadarmo Vyrobené na Slovensku

Generátor je vybavený tromi keramickými platňami generujúce elektrické výboje, pričom dochádza k premene obyčajného kyslíka na ozón. Zariadenie obsahuje manuálny časovač na 120 minút. 

Vložiť video

Pri nízkej koncentrácii pre človeka nie je nebezpečný. Počas dezinfekcie s generátorom je však nutné, aby pri jej priebehu neboli v danom priestore prítomní ľudia, zvieratá ani rastliny. Po ukončení ozonácie je potrebné priestor na 30 minút vyvetrať. Generátor ozónu je možné používať len v uzavretých priestoroch. Ozónovač má časovač, ktorý môžete nastaviť na vami určený čas, preto je možné hneď ozonizátor použiť. 

 

Technické parametre:

 

Obrázok8 

 

Jednoduchý návod na použitie:

  1. Ošetrovaný priestor uzavrite.
  2. V miestnosti nesmú byť počas prevádzky prítomne osoby, zvieratá ani rastliny.
  3. Umiestnite generátor na vhodné miesto, tak aby nič nebránilo prúdeniu vzduchu do a zo zariadenia. V priestoroch vybavených klimatizáciou alebo vzduchotechnikou, nastavte vnútornú cirkuláciu alebo tieto zariadenia vypnite.
  4. Nastavte časovač na požadovanú dobu prevádzky
  5. Po uplynutí nastaveného času, počkajte ešte 30 minút, potom vstúpte do miestnosti a vyvetrajte.

 

Orientačný prehľad doby ozónovania pre jednotlivé modely/ objem priestoru:

Obrázok6

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: