Neohodnotené

Generátor ozónu "Ozon E80000"

Prenosný ozónový generátor s maximálnym výkonom. Vyprodukuje 80 000 mg ozónu za hodinu v ideálnom prostredí - odporúčaný výkon pre väčšie priestory ako sú fitness centrá, reštaurácie, sklady, väčšie zdravotnícke centrá a pod. Zbavte sa účinne baktérii, vírusov, plesní a zápachu vo vašich priestoroch a zvýšte tak hygienu a bezpečnosť vašich zamestnancov a zákazníkov vďaka generátoru ozónu.

Skladom (> 5 ks)
Kód: 74
€469 €390,83 bez DPH
E80000 front iso final
Doprava zadarmo Vyrobené na Slovensku

Ozón je nepriateľom alergénov. Na rozdiel od zložitých chemikálií, sa ozón biologicky rozloží na čistý kyslík, a preto po sebe nezanecháva toxických odpad a nekontaminuje prostredie, v ktorom sa nachádzate. Fitness centrá a reštaurácie predstavujú ideálne prostredie na šírenie infekčných chorôb a dezinfekcia ozónom vytvára čisté a zdravé prostredie na prácu.

Je vybavený desiatimi keramickými platňami generujúce elektrické výboje, pričom dochádza k premene obyčajného kyslíka na ozón. Zariadenie obsahuje digitálny časovač, ktorým si môžete programovať vám vyhovujúci časový cyklus (denný alebo týždňový).

Pri nízkej koncentrácii pre človeka nie je nebezpečný. Počas dezinfekcie s generátorom je však nutné, aby pri jej priebehu neboli v danom priestore prítomní ľudia, zvieratá ani rastliny. Po ukončení ozonácie je potrebné priestor na 30 minút vyvetrať. Generátor ozónu je možné používať len v uzavretých priestoroch. 

 

Technické parametre

 

 

Jednoduchý návod na použitie

  1. Ošetrovaný priestor uzavrite.
  2. V miestnosti nesmú byť počas prevádzky prítomne osoby, zvieratá ani rastliny.
  3. Umiestnite generátor na vhodné miesto, tak aby nič nebránilo prúdeniu vzduchu do a zo zariadenia. V priestoroch vybavených klimatizáciou alebo vzduchotechnikou, nastavte vnútornú cirkuláciu alebo tieto zariadenia vypnite.
  4. Nastavte časovač na požadovanú dobu prevádzky
  5. Po uplynutí nastaveného času, počkajte ešte 30 minút, potom vstúpte do miestnosti a vyvetrajte.

 

Orientačný prehľad doby ozónovania pre jednotlivé modely/ objem priestoru

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: