Neohodnotené

Generátor ozónu "Ozon E30000 s digitálnym časovačom"

Prenosný ozónový generátor s výkonom 30 000 mg za hodinu (za predpokladu ideálnych podmienok) a časovačom prevádzky na 120 min a funkciou ON pre neobmedzenú prevádzku. Vhodný na dezinfekciu kancelárie, domácnosti, zdravotníckych zariadení, áut a pod. Vytvorte svojim zamestnancom, klientom a návštevníkom priaznivé a zdravé prostredie. Generátor ozónu zničí za krátky čas až 99,9% baktérií.

Skladom (> 5 ks)
Kód: 100
€249 €207,50 bez DPH
Kategória: Generátory ozónu
Záruka: 2 roky
Generator ozonu ET30000mini
Doprava zadarmo Vyrobené na Slovensku

 

Ozonizácia odstraňuje alergény, vírusy, plesne a baktérie, eliminuje nepríjemné pachy ako cigaretový dym alebo čerstvo natreté farby a laky. Kancelárie predstavujú ideálne prostredie na šírenie infekčných chorôb a dezinfekcia ozónom vytvára čisté a zdravé prostredie na prácu. Naše generátory zničia za krátky čas až 99,9% baktérií.

Generátor je vybavený šiestimi keramickými platňami generujúce elektrické výboje, pričom dochádza k premene obyčajného kyslíka na ozón. Zariadenie obsahuje manuálny časovač na 120 minút. 

Pri nízkej koncentrácii pre človeka nie je nebezpečný. Počas dezinfekcie s generátorom je však nutné, aby pri jej priebehu neboli v danom priestore prítomní ľudia, zvieratá ani rastliny. Po ukončení ozonácie je potrebné priestor na 30 minút vyvetrať. Generátor ozónu je možné používať len v uzavretých priestoroch. Ozónovač má časovač, ktorý môžete nastaviť na vami určený čas, preto je možné hneď ozonizátor použiť. 

 

Technické parametre:

Obrázok9 

 

Jednoduchý návod na použitie:

 

  1. Ošetrovaný priestor uzavrite.
  2. V miestnosti nesmú byť počas prevádzky prítomne osoby, zvieratá ani rastliny.
  3. Umiestnite generátor na vhodné miesto, tak aby nič nebránilo prúdeniu vzduchu do a zo zariadenia. V priestoroch vybavených klimatizáciou alebo vzduchotechnikou, nastavte vnútornú cirkuláciu alebo tieto zariadenia vypnite.
  4. Nastavte časovač na požadovanú dobu prevádzky
  5. Po uplynutí nastaveného času, počkajte ešte 30 minút, potom vstúpte do miestnosti a vyvetrajte.

 

Orientačný prehľad doby ozónovania pre jednotlivé modely/ objem priestoru:

 Obrázok6

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: