Neohodnotené

Generátor ozónu "OZON E10000 12V"

Prenosný ozónový generátor je určený do auta s napájaním 12V. Používa sa na dezinfekciu osobných aj nákladných áut, karavanov, vozidiel hromadnej dopravy a taxíkov. Pomocou generátora ozónu vytvoríte zdravý a čistý vzduch svojim blízkym a zbavíte sa nepríjemných zápachov. Ozónový generátor spoľahlivo vydezinfikuje vašu klimatizáciu, eliminuje alergény po vašich domácich miláčikoch, pachy po potravinách a pod. Čistenie ozónom je neporovnateľne účinnejšie ako iné formy dezinfekcie interiéru vozidla. Jeho častice sa dostanú dovnútra koberčekov, poťahov či klimatizácie.

Skladom (> 5 ks)
Kód: 98
€109 €90,83 bez DPH
Kategória: Generátory ozónu
E10000 12V front bok
Doprava zadarmo Vyrobené na Slovensku

Generátor je vybavený dvomi keramickými platňami generujúcimi elektrické výboje, pričom dochádza k premene obyčajného kyslíka na ozón. Zariadenie obsahuje manuálny časovač na 120 minút s funkciou HOLD pre neobmedzenú prevádzku. 

Pri nízkej koncentrácii pre človeka nie je nebezpečný. Počas dezinfekcie s generátorom je však nutné, aby pri jej priebehu neboli v danom priestore prítomní ľudia, zvieratá ani rastliny. Po ukončení ozonácie je potrebné priestor na 30 minút vyvetrať. Generátor ozónu je možné používať len v uzavretých priestoroch. 

 

Technické parametre              

 

Jednoduchý návod na použitie:

  1. Ošetrovaný priestor uzavrite.
  2. V miestnosti nesmú byť počas prevádzky prítomne osoby, zvieratá ani rastliny.
  3. Umiestnite generátor na vhodné miesto, tak aby nič nebránilo prúdeniu vzduchu do a zo zariadenia. V priestoroch vybavených klimatizáciou alebo vzduchotechnikou, nastavte vnútornú cirkuláciu alebo tieto zariadenia vypnite.
  4. Nastavte časovač na požadovanú dobu prevádzky
  5. Po uplynutí nastaveného času, počkajte ešte 30 minút, potom vstúpte do miestnosti a vyvetrajte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: